Cablu fibra optica

Acasa Cabluri Cablu fibra optica
Societatea Ekon Business Network SRL a fost infiintata in ianuarie 2008 avand ca domeniu principal de activitate ...
Comparati produsele
Ordonare produse:
Fibra optica SM 4 fire

Fibra optica SM 4 fire

Specificatii tehnice Lungime de unda 1310nm...1550nm;  Temperatura de lucru: -40C - +70 °C; Greutate cablu (kg/km): Approx. 45 kg/km – 55kg/km; Diametru exterior: Approx. 7.0mm (2...12) — 8.0mm (16,24). Conductoare libere -Material: Polibuten─âterefta...

Pret: 1.78 Lei / ml
Mai multe detalii Comparati produsul
CABLU FIBRA OPTICA ADSS 48 FIBRE (4X12) 2.5KN  4100 M/Rola

CABLU FIBRA OPTICA ADSS 48 FIBRE (4X12) 2.5KN 4100 M/Rola

Cablu Fibra Optica Single Mode conforma standardului G652D , ADSS Multitube (Loose tube gel filled), metalfree, protectie ultraviolete. Tip: 48 fibre (4x12) Diametru cablu: 10.0 mm Greutate: 80 kg/km Tensiune intindere: 2.5 kN Raza min. curbura: 200 mm Temperatura de operare: -...

Pret: 20417.50 Lei / Tambur
Mai multe detalii Comparati produsul
Fibra optica armata metalic SM 12 fire

Fibra optica armata metalic SM 12 fire

Fibra optica - avantaje fata de cablul de cupru Retelele de fibra optica opereaza la viteze mari - de ordinul Gb Capacitate mare de transport semnal Semnalul poate fi transmis la distane mult mai mari, fara a necesita amplificare. Fibra optica nu este influentata de interferente electromagnetice...

Pret: 3.00 Lei / ml
Mai multe detalii Comparati produsul
 Fibra optica 2 fire FTTH

Fibra optica 2 fire FTTH

Fibra FTTH 2 fibre Sufa de sustinere Tamburi de 500 sau de 1000m

Pret: 0.56 Lei / ml
Mai multe detalii Comparati produsul